09.06.2022 TRI ROKY S ESHOPOM

09.06.2022 TRI ROKY S ESHOPOM

Milí moji sledovatelia, ako už iste viete, v júni spolu oslavujeme Medzinárodný deň mažoretiek. Presný dátum tohto ‚sviatku‘ sa zvykne prispôsobovať tak, aby tento deň pripadol na víkend. No pre mňa bude Medzinárodný deň mažoretiek už navždy presne dnes, 09. júna. Práve pri tejto príležitosti vznikol v roku 2019 môj Eshop, vďaka ktorému teraz čítate tento článok. Kliknutím na nasledujúcu fotku si môžete pripomenúť, aký bol pre mňa štart môjho Eshopu.

 

Ako všetci dobre vieme, sezóna mažoretiek sa počnúc šiestym mesiacom roka už viacmenej končí. Všetci pomaly začínajú s nácvikom nových prvkov a choreografií. V porovnaní s minulým, menej šťastnou sezónou a celým rokom, tentokrát už aj nad mažoretkovým svetom vyšlo slnko a všetci mohli opäť v plnej kráse dokázať, na čom celý čas pracovali. Radosť to urobilo aj mne, keďže sme sa spolu s mojím stánočkom na reálne súťaže už veľmi tešili!

 

Hneď po výročí Eshopu v roku 2021 som odštartovala súťaž o 3 balíčky oblečenia. Zúčastniť sa mohol každý, kto vyhotovil fotku alebo video s niečím, čo obsahuje moje logo alebo slogan. Žiadne ďalšie podmienky neboli stanovené a o to viac som sa tešila na všetky tie výtvory. Tí, ktorí si z môjho Eshopu ešte nič nezakúpili mali tiež možnosť sa zapojiť a to výrobou niečoho vlastného, originálneho. No poviem vám, že toto som teda naozaj nečakala. Celá výzva dopadla vysoko nad moje očakávania a vaše diela a výmysly boli na takej úrovni, že som sa nimi pýšila celý ďalší rok. Zapojilo sa 8 mažoretiek zo 7 rôznych súborov a 2 krajín. A ako táto krásna súťaž nakoniec dopadla? Tretie miesto si odniesla slovenská (už bývalá) mažoretka Tamarka, ktorá pôsobila v nitrianskom a zabodovala touto nádhernou zbierkou fotiek.

 

Aj napriek tomu, že v premiérovej výročnej výzve si 2. a 1. miesto rozdelili dievčatá, ktoré svoj výtvor poslali spoločne len v jednom videu, tentokrát si „po správnosti“ uchmatla striebro iba jedna osoba. Je ňou Natálka z tímu PAPRSKY Hlučín, ktorá si na svojom výtvore dala naozaj záležať a odniesla si zaň druhé miesto. Naty pre nás vytvorila dve fotky a ešte to všetko zvládla spracovať aj do videa.

 

A ak mi niečo vyrazilo dych, bol to práve tento výtvor. História sa zopakovala, výročnú súťaž opäť dobylo video, no tentokrát len s jednou „herečkou“. Na druhú stranu, počet kusov oblečenia vo videu, ktoré si ich majiteľka svojou snahou a vytrvalosťou neustále poctivo zbiera, je ťažké spočítať aj na dvoch rukách. Uvidíme, či vo Vysokej nebude tento rok potrebné využiť aj plot susedov. Balíček oblečenia a 1. miesto patrilo právom Alexandre Trvalcovej zo súboru BELLA Vysoká nad Kysucou!

 

Je neuveriteľné, koľko fantázie a kreativity ste v tejto súťaži ukázali. Ja sama z vašich nápadov beriem každý deň inšpiráciu k svojej práci. Táto výzva sa stala mojou srdcovkou a sľúbila som, že si ju zopakujeme každoročne, tak hor sa do tvorenia nových fotiek a videí! No ešte predtým načerpajte pozitívnu energiu zo všetkých minuloročných výtvorov, ktoré sa vám zobrazia po kliknutí na nasledujúci plagátik.

 

Popri relaxu, užívaní si letných voľných chvíľ, samozrejme aj pracovaní a dobiehaniu zameškaného sa mi tieto prázdniny naskytla ďalšia premiérová možnosť na rozšírenie „zoznamu“ ciest, zážitkov a výletov. Od mojich skvelých kamarátok a predovšetkým výborných tréneriek a organizátoriek mi bola ponúknutá príležitosť sa stať tajným hosťom na jednom z českých mažoretkových táborov. Neváhala som ani chvíľu a tešila sa na moment, kedy budem môcť vycestovať za súborom MIKADO Karviná a konečne ich po dlhom odlúčení poriadne vyobjímať!

 

Témou ich tohtoročného campu bol vesmír a spolu s celou posádkou vesmírnej lode MiKaDaSa sme strávili nádherné dva dni plné zážitkov a prekvapení. V tábore ma okrem dievčat z karvinského súboru čakali aj mažoretky z tímov DAISY Ostrava a GINA Brodek u Přerova.

 

Pre všetkých kozmonautov som mala pripravený kvíz plný náročných otázok týkajúcich sa slovenského a českého jazyka, mažoretkového športu v oboch krajinách a taktiež aj tajných faktoch o mne. V ďalšej disciplíne som členov MiKaDaSu potrápila fyzicky a v poslednej časti programu sa zapotili staršie členky a to pri hádaní svojej identity. Verím, že si posádka disciplíny užila a že im výhry odo mňa urobili radosť!

 

Ak si počas môjho pobytu v campe nemal/a možnosť sledovať sociálne siete tak nezúfaj, po kliknutí na nasledujúcu fotku si môžeš pozrieť, ako prebiehala celá moja návšteva raketoplánu a ako vyzerali naše spoločné chvíle. Užite si pohľad do zákulisia vesmírnej lode MiKaDaSa a zaspomínajte si spolu s nami na všetko, čo sme počas necelých dvoch dní stihli zažiť.

 

Pri dolaďovaní nových produktov v mojej ponuke, úprave a pridávaniu fotiek sa mi do uší dostala informácia o možnosti návštevy jesennej súťaže Porubský Pohár, čo ma po takej dlhšej pauze naozaj potešilo! Súbor DAISY pre mňa pripravil pozvanie do tejto haly už po druhýkrát a tak som chcela organizátorov a aj samotné mažoretky prekvapiť niečím novým a nečakaným, ako tomu bolo aj v roku 2020 vďaka tímu MIKADO. Zostávalo už len pevne veriť, že sa všetko podarí a opäť nám bude dopriate sa pravidelne stretávať na súťažiach. A aj napriek tomu, že som netušila, či sa naše plány splnia, zapracovala som na dvoch veľkých novinkách, ktoré sa nemali týkať len priamo tejto súťaže, no aj všetkých budúcich.

 

Našťastie sa všetko podarilo a ja som sa mohla vrhnúť do odprezentovania svojich noviniek. Od prvého septembrového víkendu 2021 sa začala pravá jesenná mažoretková sezóna, ktorej sme sa už nevedeli dočkať! Ja som si okrem nabitého foťáka, plného stánočku, sponzorských darov, hŕby úsmevu, nadšenia a dobrej nálady „pribalila“ aj novú, mnou vysnívanú súťažnú kategóriu s názvom OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! A prečo takýto zvláštny a krkolomný názov? V tejto disciplíne nevyberá víťaza porota, no sám pán objektív, ktorý víťaza určí sediac priamo na mojom foťáku. A že mám príliš bujnú fantáziu? Kdeže! Balíček predmetov z mojej dielne získa vždy jeden tanečník, ktorý sa môjmu objektívu zapáči zo všetkých najviac. To znamená, že pády paličiek, kvalita choreografie alebo pozícia v zostave nehrajú v tejto kategórii žiadnu rolu!

A teraz v preklade. Víťazný balíček z mojej dielne získava ten účastník súťaže, ktorého výraz, úsmev a momentky budú pre mňa tými zábermi, ktoré si hneď po súťaži budem chcieť pozrieť znova a pochváliť sa nimi pred celým svetom! A podotýkam, víťazom sa môže stať aj účastník čisto prvého bloku súťaže, ktorý sa odprezentoval napríklad len v jednej zostave a jeho pozícia v choreografii bola prevažne v zadných radoch…

 

Druhou novinkou, ktorú si od jesennej sezóny 2021 okrem nového ocenenia „balím“ na takmer každú súťaž sú moje dve perfektné pomocníčky, ktoré stánočku dodávajú ešte príjemnejšiu atmosféru a vedzte, že nemusíte mať strach sa u „nás“ zastaviť a to napríklad len na odovzdanie pozdravu alebo úsmevu týmto dvom vílam, ktoré vám boli, sú a vždy aj budú plne k dispozícii!

 

Toto moje duo bolo okamžite preverené 3. zastávkou stánočka a to v podobe už vyššie spomínanej súťaže Porubský Pohár 2021!

 

Ďakujem/e súboru DAISY a všetkým organizátorom tejto súťaže za príležitosť, krásne pripravenú halu a deň plný skvelých výkonov, na ktoré sme všetci tak dlho čakali! A mimochodom, opäť som dostala príležitosť sa stať jedným zo sponzorov celej súťaže a preto som k „vám“ znova po dlhšom období prišla s dávkou motivácie a chuťou zvýšiť všetkým zúčastneným mažoretkám radosť z výhry a to práve oblečením z mojej dielne! Výber disciplín, do ktorých putovali moje sponzorské dary bol tentokrát na organizátorovi, aby sa predišlo nahromadeniu ocenení v niektorých kategóriách…

Srdečne gratulujem súborom BALLERISIMO Hlučín, MIKADO a VERSÁRIO Hlučín, no blahoželám úplne všetkým, pretože vaše výkony boli úžasné! Taktiež by som chcela špeciálne vyzdvihnúť mažoretku Terezu Müllerovú z tímu MIKADO, ktorá ako prvá svojimi dvomi výhrami získala balíčky až v dvoch súťažných disciplínach!

 

Okrem piatich choreografií, ktoré si na súťaži Porubský Pohár 2021 svoje balíčky vytancovali, nemôžem zabudnúť ani na premiérovú víťazku titulu OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! Pri úplne prvej príležitosti udeľovania tohto “titulu” sa víťazkou s najkrajším a najpútavejším výrazom stala Lucie Matušková z tímu VERSÁRIO.

Ak ste zvedaví, no žiaľ ste nemohli byť pri vyhlasovaní môjho úplne prvého „objektívu“, neváhajte si túto chvíľu pripomenúť a zažiť ten hrdý pocit vlastného ocenenia spolu so mnou kliknutím na druhú fotografiu Lucky.

 

Súťaž v Ostrave bola už treťou úspešnou zastávkou môjho obchodíka a aj napriek tomu, že sa všetko na tejto súťaži zbehlo veľmi rýchlo, hneď nasledujúci deň sa o pár kilometrov ďalej konala 4. zastávka stánočka a to na medzinárodnom podujatí O Bohumínske Srdce 2021.

 

Ďakujem/e súboru MICHELLE Karviná a všetkým organizátorom tejto súťaže za opätovnú príležitosť navštíviť toto krásne podujatie a užiť si tanečný deň plný nezabudnuteľných výkonov a momentov! Všetko sa s pomocou mojich dvoch víl podarilo presne podľa predstáv a ja ďakujem každému, kto investoval čo i len minútku na to, aby sa pri mojich výtvoroch zastavil a pousmial! Úsmev na perách som sa vám snažila vyčariť aj šiestimi sponzorskými darmi, ktoré som si pre vás pripravila.

Srdečne gratulujem súborom KROKODÝL Ostrava, CIESZYŃSKIE GWIAZDECZKI Cieszyn, BALLERISIMO Hlučín, ENIGMA Rybnik, EVEM Fulnek a Mažoretky HOLEŠOV, no blahoželám úplne všetkým, pretože vaše výkony boli opäť nezabudnuteľné! Veľmi ma teší aj fakt, že výherné balíčky putovali prvýkrát aj za hranice Česka a Slovenska. Vypraviť sponzorské dary do zahraničia sa podarilo hneď dvojnásobne a to do poľských miest Cieszyn a Rybnik. Milé naše kamarátky z Poľska, nech sa vám oblečenie z mojej dielne radostne nosí a nech prináša úsmev a úspechy!

 

Okrem piatich choreografií, ktoré si na súťaži O Bohumínske Srdce 2021 svoje balíčky vytancovali, nemôžem zabudnúť ani na víťazku titulu OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! Som si istá, že ak sa niekto narodil preto, aby sa stal mažoretkou, je to práve toto dievčatko. Môj druhý “objektív” ma zaujal až natoľko, že si nie som úplne istá, či výraz tejto slečny niekedy niekto pokorí. Barborkine vystúpenie (v dobrom) rozosmialo porotu, divákov, fotografa a nepochybujem, že aj jej trénerky, ktoré na tom všetkom určite poctivo pracujú! Zrejme by ste však mohli robiť čokoľvek, od tejto herečky asi nemožno čakať nič iné… Dámy a páni, môj druhý OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ, Barbora Přikrylová z tímu Mažoretky HOLEŠOV! Ak ste zvedaví na vyhlásenie môjho druhého „objektívu“, neváhajte si túto krásnu chvíľu pripomenúť a zažiť ten hrdý pocit vlastného ocenenia spolu so mnou a to len prostredníctvom kliknutia na druhú Barborkinu fotku.

 

Zrazu nastal čas jesene a teda aj plánovaných majstrovstiev Českej republiky asociácie ČFMS a aj napriek tomu, že som ani noc pred odjazdom netušila, či sa napokon plány podaria, vyrazila som na smer svojich susedov a verila…

 

Keďže bývam na Slovensku a pre príchod z iných krajín platili rôzne obmedzenia, s ohľadom na to, ako veľmi som si vážila možnosť sa po takej dlhej dobe zúčastniť súťaže takýchto rozmerov, situáciu som nechcela prekombinovať a do Českej republiky som vycestovala len so svojím foťáčikom. Aj vďaka tomu som si majstrovstvá v atletickej hale v Ostrave mohla užiť naplno!

 

Atmosféra bola po tej dlhej prestávke nenahraditeľná a nezabudnuteľná. Na súťažiacich bolo vidieť, ako veľmi si vážia už len samotný nástup na plochu a možnosť ukázať to, čo tak dlho zostávalo len za stenami telocviční. Ďakujem okolnostiam, že mi umožnili sa finále zúčastniť a opäť sa stretnúť so svojou mažoretkovou rodinou. Taktiež ďakujem mažoretkám DAISY, že ma tak krásne privítali a podporili. Keďže sa jednalo o postupovú súťaž asociácie, darčeky pre víťazov som si odložila na vhodnejšiu príležitosť. A čo nás po darčekoch? Tento víkend boli dôležitejšie úplne iné veci.

 

Ako to už v zimnom období býva zvykom, na mojom Instagrame prebieha každoročne ‚Hitparáda podľa Terez‘, v ktorej vám predstavujem svojich 5 obľúbených choreografií za uplynulú sezónu. Zapojiť sa mohol každý a to aj napriek tomu, ak som ich zostavu naživo nevidela. Hitparáda je pre jej účastníkov vlastne vždy tá najjednoduchšia súťaž, ktorú každoročne ponúkam. Mažoretky vlastne len sedia doma a čakajú na výsledok. Netreba im vynaložiť žiadne úsilie, pretože rozhoduje len to, čo predviedli počas roka. Tiež vždy prizvukujem, že sa jedná čisto o môj názor a úsudok. Tento rok to pre mňa na plnej čiare vyhral rovnaký tím, ako aj minulý rok, no tentokrát s úplne odlišnou súťažnou a vekovou kategóriou. Víťaznou choreografiou bola pre mňa miniformácia senioriek zo súboru MIKADO Karviná a to v zložení Karolína Cikrlová, Nikol Durczoková, Lenka Jeleňová, Michaela Mlčáková, Tereza Müllerová, Tereza Odvárková a Alena Szvitková. Dievčatá počas sezóny predvádzali úžasnú choreografiu na tému Girl Power, ktorá ma zaujala hneď na prvej spoločnej súťaži.

 

Na víťazky hitparády si okrem skvelého pocitu zadosťučinenia samozrejme opäť počkal aj hmotný darček a to pre každú jednu členku tejto miniformácie. Tejto hviezdnej zostave sa však nepodarilo dosiahnuť „len“ na zlatú priečku mojej hitparády. Zobrali so sebou rovno 3 dosiaľ nepokorené méty v podobe trojitého ‚hattricku‘. Myslíte, že to nie je možné? Dovoľte mi vás presvedčiť o opaku.

1. Dobytie všetkých medailových pozíc hitparády 2021

1. miesto – Mini pompom senior

2. miesto – Sólo pompom senior (Lenka J.)

3. miesto – Mini baton senior (Kytice)

2. Umiestnenie Lenky Jeleňovej na každej z troch medailových pozícií hitparády 2021

1. miesto – Mini pompom senior

2. miesto – Sólo pompom senior

3. miesto – Mini baton senior

3. Výhra tretieho zlata Terezky Odvárkovej v mojich hitparádach celkovo

1. – Sólo baton kadet 2017 (MICHELLE)

2. – Sólo baton kadet 2018 (MICHELLE)

3. – Mini pompom senior 2021 (MIKADO)

 

Opäť po roku by som chcela poďakovať trénerkám súboru MIKADO, ktoré sa pred mojim nápadom ani druhýkrát neotočili chrbtom a veľmi ochotne vo voľnom čase balíčky tajne vyzdvihli a pripravili na rozdanie dievčatám. Tentokrát som si na momente prekvapenia dala opäť špeciálne záležať, pretože sa nám spolu s ‚Mikado Santami‘ podarilo balíčky utajiť až natoľko, že si ich dievčatá rozbalili až pri príležitosti ich tímovej vianočnej besiedky a to bez akéhokoľvek tušenia, že by sa víťazkami hitparády mali stať práve ony. Veľmi sa teším, že pri tom mohol byť celý súbor, že ste výhru mohli otvoriť spoločne a že sa aj samotné prekvapenie podarilo rovnako výborne, ako celá vaša choreografia a verím, že ste mali vďaka tomu ešte o troška čarovnejšie Vianoce!

 

Kliknutím na nasledujúcu fotku si môžeš pozrieť, ako prebiehalo oceňovanie víťaziek hitparády 2021 ich trénerkami.

Celé poradie hitparád za posledné sezóny nájdeš kedykoľvek na Instagrame Terez.fotí.mažoretky

 

Po dlhšej pauze som si opäť mohla povedať, že sa konečne vraciam na miesto, kde sa to vlastne všetko začalo… Veľmi ma teší, že sa návšteva tejto skvelej súťaže, ktorá väčšine súborov otvára brány do novej sezóny rok čo rok opakuje a že tomu nebolo inak ani tentokrát.

 

Veľmi pekne ďakujem/e súboru MIKADO a všetkým organizátorom súťaže za to, že ste ma (a po novom nás) už po tretíkrát privítali v Karvinej a všetkým nám pripravili nezabudnuteľný deň!

Srdečne gratulujem súborom FALCO Vyškov, ELITÉ Ostrava a MIKADO, no blahoželám úplne všetkým, pretože vaše výkony boli úžasné!

 

Okrem piatich choreografií, ktoré si na súťaži Mikado Open 2022 svoje balíčky vytancovali, nemôžem zabudnúť ani na ďalšiu víťazku titulu OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! Pri tretej príležitosti udeľovania svojho ocenenia sa víťazkou s najpútavejším a najoriginálnejším výrazom stala Nela Stěničková z tímu FALCO! A ak ste opäť zvedaví na vyhlásenie môjho „objektívu“, neváhajte si túto chvíľu pripomenúť kliknutím na druhú fotku Nelky a to aj napriek tomu, že to tentokrát prebehlo veľmi špecificky…

 

Popri navštevovaní rôznych súťaží a podujatí zrazu nastal deň neuveriteľného 5.výročia môjho Instagram profilu, kedy som vás opäť chcela prekvapiť a potešiť aspoň tak, ako to bolo v mojich silách. Preto som si pre vás pripravila reprízu súťaže, ktorá mala rok dozadu veľký úspech a ktorej výhra súvisí úzko aj práve s týmto Eshopom.

 

Vašou úlohou v tejto kreatívnej súťaží bolo navrhnúť, nakresliť, namaľovať alebo hocijakým iným spôsobom vytvoriť potlač oblečenia, ktorá vám na mojom Eshope chýba a uvítali by ste ju tu. Výhrou bolo niečo naozaj jedinečné. Návrh, ktorý ma zaujal najviac, sa v rámci 3. výročia tohto Eshopu už o pár mesiacov objaví v jeho oficiálnej ponuke. Víťazkou sa stala Ema Koutná zo súboru FALCO! A áno, máte pravdu, je to presne tá Emča, ktorá boduje na všetkých tohtoročných súťažiach. Je to veľmi multifunkčná mažoretka a okrem tancovania vyniká aj v kreslení, maľovaní a tvorení. Celý produkt si aj napriek nižšiemu veku sama vymyslela a nakreslila. Verím, že sa vám jej výmysel a moje prevedenie zapáči až natoľko, že Emči doprajete ten úžasný pocit zakaždým, keď na súťaži zbadá niekoho, kto si oblečenie s jej návrhom kúpil a obliekol. A ak by sa niekomu zdalo zvláštne, že mi víťazka súťaže poslala fotku bez akéhokoľvek kúska odo mňa, dovoľte mi vás vyviesť z omylu. Okrem zaslúženej zlatej medaile drží Emča v rukách aj malé srdiečko, ktoré dostala práve odo mňa ako talizman pre šťastie na všetky jej súťaže a ostatné mažoretkové dobrodružstvá! A okrem iného, fotka v takomto krásnom kostýme nie je predsa nikdy na škodu! Ja ti Emi za účasť v mojej súťaži veľmi pekne ďakujem, tvoje nápady sú naozaj jedinečné…

 

Od výročia môjho profilu neprešiel ani týždeň a ja som už mala namierené na súťaž ďalšieho ostravského tímu, od ktorého mi priletela veľmi včasná pozvánka…

 

Ďakujem/e súboru STARS Ostrava a všetkým organizátorom tejto súťaže za premiérovú príležitosť u vás a musím sa priznať, že som sa na novú športovú halu do svojej „zbierky“ veľmi tešila. A mimochodom, opäť som dostala možnosť sa stať jedným zo sponzorov celej súťaže a tak som vám znova priniesla dávku motivácie a chuti zvýšiť všetkým zúčastneným mažoretkám radosť z výhry a to práve oblečením a doplnkami z mojej dielne!

Premiérovo z toho celého množstva prihlásených súborov pogratulujem iba dvom a to konkrétne tímom BALLERISIMO a MICHELLE. Tejto dvojici sa totiž podarilo ovládnuť celý “boj” o balíčky oblečenia a iných doplnkov. A ako ste si určite všimli, až na jednu výnimku sa dievčatá kostýmami zladili nielen k sebe, ale aj k samotnému darčekovému vrecku… No darmo, sú to mažoretky a tie sú predsa zvyknuté všetko doladiť až do posledného detailu! Veľmi ma teší aj fakt, že sme boli prvýkrát svedkami situácie, kedy bola jedna mažoretka až tak šikovná, že sa jej podarilo zaujať ako svojou pohybovou stránkou, tak aj tou výrazovou. Srdečne ti gratulujeme Domi a video z vyhlásenia tvojej špeciálnej kategórie bude zverejnené nižšie… A samozrejme, blahoželám úplne všetkým zúčastneným, pretože vaše výkony boli opäť úžasné!

 

Okrem piatich choreografií, ktoré si na súťaži Stars Cup 2022 svoje balíčky vytancovali, nemôžem zabudnúť ani na tentokrát špeciálne úspešnú víťazku titulu OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! Som si istá, že ak sa niekto narodil preto, aby si svojím výrazom a úsmevom získal akokoľvek veľký dav, je to práve toto dievčatko. Dámy a páni, môj štvrtý O.O.V, Dominika Kusá z tímu MICHELLE! A aj napriek tomu, že vyhlásenie môjho ďalšieho “objektívu” prebehlo za neprítomnosti víťazky, no komentáre od tohto jedinečného pána moderátora nám to všetko vynahradili! Veľmi pekne ďakujem/e a nenechajte si to ujsť, pretože stačí kliknúť na druhú fotku Dominiky…

 

Spomienky na ďalšiu súťaž sa začali písať hneď nasledujúci víkend…

 

Ďakujem/e súboru BALLERISIMO a všetkým organizátorom tejto súťaže za úplne novú príležitosť a musím uznať, že premiéra v tejto hale a 2 dni plné skvelých výkonov boli naozaj úžasné! Množstvo pripraveného oblečenia na predaj sa po tejto hlučínskej súťaži podstatne znížilo a ja som vám za to neuveriteľne vďačná! Vždy sa snažím zhromaždiť čo najzaujímavejšie a najrozmanitejšie kúsky, aby ste mali z čoho vyberať… A mimochodom, opäť som dostala príležitosť sa stať jedným zo sponzorov celej súťaže a ako to už býva zvykom, všetkým zúčastneným tanečníkom som zo svojej dielne priniesla “drobnú” dávku motivácie v podobe oblečenia a doplnkov pre víťazov jednotlivých kategórií!

Tentokrát pogratulujem trom tímom a to konkrétne BALLERISIMO, MIKADO a ELITÉ. Čo si budeme, domácim mažoretkám sa muselo tancovať naozaj výborne, pretože sa im podarilo ovládnuť aj súboj o špeciálnu cenu, o ktorej rozhodujem práve ja. Nemajte obavy, video z vyhlásenia tejto kategórie bude taktiež zverejnené… A samozrejme, blahoželám úplne všetkým zúčastneným, pretože vaše výkony boli skvelé!

 

Okrem piatich choreografií, ktoré si na úplne prvom ročníku dvojdňovej súťaže Estrella Ball cup 2022 svoje balíčky vytancovali, nemôžem zabudnúť ani na víťazku titulu OBJEKTÍVNE.OBJEKTÍVNY.VÍŤAZ! Pri (už) piatej príležitosti udeľovania tohto ocenenia sa víťazkou s najkrajším a najpútavejším výrazom stala Laura Janošová z domáceho klubu BALLERISIMO! Táto mažoretka je oficiálne prvou výherkyňou tohto titulu na “vlastnej” súťaži a teda ma prvýkrát zo všetkých najviac zaujal práve niekto z organizátorského tímu. Musím sa však priznať, Lauri ma svojím úsmevom zaujala už dávno predtým, no možno som si to tak nejak “šetrila” práve na túto špeciálnu príležitosť! Verím, že to domáci tím potešilo o to viac, ja vám srdečne gratulujem a neváhajte si túto chvíľu pripomenúť kliknutím na druhú Lalinu fotku… Ocenenie totiž putuje už druhýkrát do Hlučína, no kam bude smerovať to ďalšie?

 

Zo srdca ďakujem za váš záujem a každú jednu objednávku, pretože ich bolo naozaj nespočetne. Tretí rok je oficiálne za nami a ja vám ešte vám prezradím, ktorý produkt ste si za tento rok kupovali najviac. Boli to tričká, tielka a mikiny s vlastným návrhom a potlačou na želanie, pričom sa vždy jednalo o jedinečné a unikátne kúsky na mieru. Okrem tejto, vašej už tradične obľúbenej kategórie, ste si na moje potešenie opäť objednávali aj špeciálny produkt s názvom ‚Plameniak vo vreci‘. Je to môj výmysel, ktorý medzi vami našiel rovnakých „šialencov“, ako som aj ja sama. Veľmi sa tomu teším a baliť vašich plameniačikov ma naozaj baví a tak verím, že ich záujem bude u vás pretrvávať aj naďalej. Kúsky oblečenia z mojej dielne putovali do súborov pôsobiacich po celom území Slovenska, Česka a Poľska. Je to skvelý pocit, ďakujem!

Kliknutím na nasledujúcu fotku si môžeš ‚Plameniaka vo vreci‘ a moment prekvapenia zaobstarať tiež!

 

Za tretí rok u mňa v súťažení najviac zabodoval opäť súbor MIKADO a ja všetkým členkám srdečne blahoželám, pretože sa im toto prvenstvo podarilo spoločnými silami pokoriť už druhý rok po sebe. V ich tesnom závese sú mažoretky pôsobiace len neďaleko od nich a to tím BALLERISIMO a bodmi aj polohou troška vzdialenejší, no predsa veľmi úspešný bol aj súbor FALCO. Gratulujem! Ďalšie súťaže a balíčky už onedlho.

 

1096 dní

7 zastávok stánočku

9 zverejnených článkov Big Names

10 súťaží s balíčkami pre víťazov odo mňa

11 Instagram súťaží s možnosťou výhry oblečenia

38 odovzdaných balíčkov výhercom Instagram súťaží

59 balíčkov darovaných víťazom mažoretkových súťaží

ĎAKUJEM, ÁNO, ÁNO, EŠTE STÁLE SME LEN NA ZAČIATKU!

Zdielať

Nie sú pridané žiadne komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Napíš hľadaný text a ťukni na lupu!

Košík

Žiadne produkty v košíku.